Olympia 4in1 Set A 230

Rozmery
366 x 146 x 66 mm
0.855 Kg

• , zakúpené v Fonetip.sk

Bola som prekvapená, ako rýchle bola vybavená moja kúpa, nečakala som tak pohotovú reakciu a následne dodanie tovaru.

• , zakúpené v InterStore.sk

• jednoduchá manipulácia, kvalitné spracovanie, pevná konštrukcia, jednoduché uskladnenie. k laminovačke boli aj rôzne laminovacie papierie, čo ma veľmi potešilo. taktiež malá praktická rezačka a oblúkovač rohov, ktorému som sa tiež veľmi potešila. Od značky OLYMPIA mám už veľa zariadení a je to pre mňa TOP značka čo sa týka kancelárskej techniky. Určite odporúčam..
    • rezačka je trochu nestabilná

SUPER !!

• multifunkčný malý a spoľahlivý
    • uvidíme....

spokojný

Rozmery
366 x 146 x 66 mm
0.855 Kg

Olympia A4 4in1 Set je praktická sada pre spracovanie dokumentov, fotiek a pod. Obsahuje: laminátor Olympia A 230 Plus rezačku papiera zaobľovač rohov 15dielnu sadu laminovacích fólií rôznych rozmerov

Laminovačka

Olympia A 230 Plus je kvalitný laminátor pre domácnosť či kanceláriu. Nahreje sa počas 1 až 2 minút. Laminovať môžete dokumenty formátu A4 alebo menšie (šírka vstupu je 230 mm), a to do fólie s hrúbkou 75 až 125 mikrónov. Laminácia jedného papiera A4 trvá cca 45 sekúnd.

Použitie tejto laminovačky je veľmi jednoduché - zapojíte prístroj do zásuvky, uvediete prepínač na prednej strane do polohy HOT (rozsvieti sa kontrolka POWER) a počkáte na nahriatie, o ktorom vás prístroj informuje rozsvietením kontrolky READY. Potom jednoducho vložíte laminovaciu fóliu s dokumentom do vstupnej štrbiny a necháte ju vtiahnuť do prístroja. Z druhej strany vám vylezie zalaminovaný dokument.

Prístroj tiež ponúka možnosť studenej laminácie, ktorá sa aktivuje uvedením prepínača na prednej strane prístroja do polohy COLD.

Laminátor je vybavený ochranou proti prehriatiu, takže ak by bola prekročená maximálna teplota, vypne sa. Disponuje tiež vysoko kvalitným ohrievacím systémom, ktorý zabraňuje tvorbe bublín. Oceníte tiež 1,4 metra dlhý kábel, vďaka ktorému pravdepodobne nebudete potrebovať predlžovací kábel.

Ak sa vám nedopatrením fólia zasekne v prístroji (to sa môže stať napr. keď ju vložíte nakrivo, alebo ak je pokrčená), pomôže vám funkcia Jam release. Posunutím páčky Jam release na zadnej strane prístroja nahromadenú fóliu uvoľníte a možno ju ľahšie vytiahnuť von z prístroja.

Rezačka

Rezačku papiera nájdete šikovne pricvaknutú na spodnej strane laminátora. Nikde teda neprekáža a máte ju vždy k dispozícii spolu s laminátorom.

Jedná sa o malú a ľahkú rezačku, ktorá vyzerá tak trochu ako väčší pravítko. Aj cez svoj minimalistický dizajn sa však nejedná o žiadnu hračku a papier s ňou odrežete v pohode. Rezať môžete až 3 listy papiera naraz (pri štandardnej gramáži 80 g/m2 ). O rezanie sa postará ostrý nôž krytý červenú plastovou rukoväťou. Vďaka 6 gumovým protišmykovým podložkám rezačka pevne drží na stole a nešmýka.

Presné držanie papiera pri rezaní uľahčuje priehľadná prítlačná lišta, na ktorej je nanesené pravítko so stupnicou v centimetroch (rozlíšenie 1 mm) a v palcoch (rozlíšenie 1/10 "). Rozsah pravítka je 0 - 30,5 cm / 0 - 12".

Rozvněž na samotnej rezacej ploche s rozmermi 305x63 mm je nanesené niekoľko vodítok, ktoré uľahčujú presné rezanie: pravítko - kolmo na rez, na oboch stranách rezací plochy so stupnicou v centimetroch (rozlíšenie 1 mm, rozsah 0 - 4,5 cm) uhlomer so stupnicou po 15° mriežka - štvorca o rozmere 1x1 cm po celej rezací ploche

Zaobľovač rohov

Zaoblovač rohov oceníte, ak u dokumentov nemáte radi oslie uši. Jeho použitie je jednoduché - strčíte do neho roh papiera a stlačíte. Papier získa zaoblený roh a odstrihnutý zvyšok spadne do priesvitného plastového zásobníka na spodnej strane, takže si zaoblováním rohov nenarobíte neporiadok.

Laminovacie fólie

V balení nájdete laminovacie kapsy s hrúbkou 80 mic v nasledujúcich formátoch a počtoch: 3x A4 3x A5 3x A6 6x 95x60 mm (vizitka)

• , zakúpené v Fonetip.sk

spokojný

• Ponúka 3 v 1

Som spokojny

• , zakúpené v InterStore.sk

Taký product som potreboval. Jednoduchá obsluha, občasné použitie. Akurát nefunguje zaobľovač rohov dokumentov (je zle zložený) a nie je možné to opraviť.

• , zakúpené v Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

OK

• som spokojny

Fajn, na toto som myslel

• Super cena
    • Kratky cas zahriatia
    • Nic

Fajn produkt za fajn cenu

• , zakúpené v InterStore.sk

potreboval som to čo som objednal a bolo mi to dodané v dobrom stave za čo som si aj ja riadne zaplatil za vopred dohodnutú cenu tovaru. Nevidím v tom ani plus ani mínus.
    Skôr tieto dodazníky sú otravné a nepotrebné
    Mimochodom moje peniaze ste dostali- boli ste spokojný???

• jednoduchá manipulácia

spĺňa svoj účel, funguje super, nemám s ňou absolútne žiadny problém